Tutaj mogą Państwo zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

• POLA NADZIEI - KIERMASZ

Drodzy Rodzice,

Nasze przedszkole po raz IV włączyło się w akcję

„ Pola Nadziei”

na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Pola Nadziei są elementem międzynarodowego programu powołanego do życia przez Fundację Marie Curie Cancer Care z Edynburga w Wielkiej Brytanii. Działania podejmowane przez hospicja polegają na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei. Kiedy wiosną kwiaty zakwitną, rozdawane są w ulicznych kwestach.( Cebulki żonkili posadziliśmy i posadzimy w tym roku również przy naszym przedszkolu , tworząc własne Pole Nadziei, które będzie nam wszystkim przypominać, że blisko nas są ludzie potrzebujący naszej pomocy.)

Szanowni Państwo,

uległ zmianie numer konta bankowego Rady Rodziców, konto Żywienia pozostaje bez zmian.

Przypominamy, że opłaty za przedszkole dokonywane są tylko przelewem bankowy.

• Nauczyciel wspomagający

Szanowni Państwo,

od września, poszukujemy pedagoga specjalnego, na stanowisko

nauczyciela wspomagającego.

Szczegółowe informacje, pod numerem telefonu 22 544 06 50.

Warszawa, dnia 25.05.2018r.

ADMINISTRATORA

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., zwanego dalej RODO informuję, że administratorem jest Dyrektor Przedszkola nr 412
    z Oddziałami Integracyjnymi  z siedzibą w Warszawie przy ul. Pala Telekiego 8, które przetwarza dane w celu realizacji zadań ustawowych i statutowych.